Antonia och jag bakar bröd nu medans lilleman sover. Och när jag nyss torkade deg från köksbänken kom ett akut behov av en trevligare, mer miljövänlig köksspray över mig. I julas använde jag Maison Belles Christmas Clean och känslan är ju helt annorlunda än med de giftiga varianterna man köper i affären. Jag får undersöka utbudet och göra en beställning. Vet att det finns en vårdoft, Maison Belle Spring, som bland annat finns på den inhemska webbshopen Cosy Living.
Hej Anna,
Såg din kommentar hos Elin. Är du samma Anna som lagt en förbeställning på Räven och Kaninen hos mig? Om inte så kan jag passa på att informera dig om att de kommer in nästa vecka (Elin har fått vårens nyheter)
mvh
Camilla
Rebuz Kidz
Japp, det är samma Anna 🙂 Min beställning får vara som tänkt från början dvs räv + kanin + frakt 🙂
Jag har hört så mycket bra från de produkterna. Inte fel heller att de har snygga förpackningar. Kram Sandra
Du vet väl att Cosy Living har butik här i Närpes? MAAASSSOR med fina inredningsgrejer!
Jo Pia jag vet!!! Men jag har inte varit dit. Är den i centrum någonstans? Är ju inte varje dag man är i Närpes precis 🙂
Jopp mitt i centrum! Kanske du hinner via om det blir träff hos oss 🙂